2018 Dacia Sandero Fiyat ve Özellikleri

Dacia Sandero Fiyat Listesi ile Ekonomik, Kullanırken az yakıt tüketimi ile cebinizin yanında kendi segmentindeki özellikleri ile sürücünün yanında ideal bir araç.
2018 Dacia Sandero Fiyat Listesi (Mayıs Ayında Update Edilmiştir.)

Dacia Sandero Stepway kendine has karakteristik bir yapıya sahiptir. Dizaynı kompakt bir SUV görününüşü ile sizi doğaya çağırır. Yeni ve çarpıcı krom ön panjur, yükseltilmiş  alt boşluk, saten krom ön ve arka tampon korumaları, siyah kanat ve alt yan panel korumaları, krom egzoz ucu, sis farları, tavan barları… Daha dinamik ve etkileyici bir yapı ile daha çekicidir.

Sandero Stepway Style versiyonu ile çok daha çekici; Yeni bej renk opsiyonu, parlak gümüş ve siyah olarak  çift renkli 16 inç Stepway Style jant kapakları, kapı kenarlarında Stepway yazısı ve parlak siyah yan aynalarıyla Dacia Stepway çok daha çarpıcı bir yapıya sahip.

İç tasarımda renk dikişle bezenmiş döşemeler, ön koltukların orta tarafında Stepway yazısı, parlak krom detaylar ile Dacia Sandero Stepway standart donanımdan çok daha fazlasını veriyor.

Bu donanımda göze çarpanlar.-Otomatik klima -Elektrikli arka camlar -Direksiyondan kumanda -Kol dayama -Hız ayar ve sınırlayıcısı -Yol bilgisayarı,USB ve Bluetooth bağlantısı (ABS) + Acil Fren Yardımı (AFU) -Elektronik Denge Programı (ESP) -Elektronik Patinaj Önleme Sistemi (ASR) -Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HSA) -Ön sis farları -Stop & start özelliği Müşteriler ayrıca, arka park sensörü, Dacia Media NAV ve Multimedya Sistemi ve geri görüş kamerası gibi parçaları da opsiyon olarak araca ekleyebiliyor.

BAŞLICA STEPWAY STYLE DONANIMLARI : STEPWAY+EK DONANIMLAR

Otomatik Klima • 16 “ Stepway Style jantlar • Stepway Style Döşeme • Stepway Style dış tasarım Opsiyonlar • Arka park sensörü • Dacia Media Nav Multimedya Sistemi • Tekno Paket: Dacia Media Nav Multimedya Sistemi, Geri görüş kamerası B

 

Dacia Sandero Teknik Özellikleri

Dacia Sandero Ölçüleri

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir